Покращення зору у складних станах - RevitalVision

RevitalVision - програма нейрокоррекції зору

Поганий зір можна зробити кращим, поліпшивши здатність мозку обробляти зорову інформацію.

RevitalVision тренує ваш мозок краще бачити в умовах поганої якості зображення яке може надати око при складних захворюваннях

Revital Vision покращує зір при діагнозі

• пігментна дегенерація сітківки

• амбліопія у дорослих

• ністагм

• хвороба Штаргардта

RevitalVision не вилікує ці хвороби, вони не виліковні. Але завдяки нейропдачтичнлсті мозку людини технологія навчає мозок краще інтерпретувати зображення що підвищує гостроту зору людини в середньому на 2 рядки.

Доведена ефективність:

Заснована на розробках нобелівського лауреата Денніса Габора, технологія RevitalVision підкріплена більш ніж двадцятьма роками наукових розробок і клінічних випробувань.

Технологія RevitalVision схвалена FDA (Комісія з контролю за ліками, США), має Єеропейський сертифікат CE mark та сертифікована в Україні для лікування станів поганого зору, а її ефективність була доведена клінічними випробуваннями.

Тисячі клієнтів і учасників клінічних випробувань, які пройшли цей курс вправ, на своєму досвіді відчули поліпшення якості життя в результаті поліпшення зору. В середньому зір поліпшується на два рядки оптометріческой таблиці.

30 сеансів, 

вдома за своїм

комп'ютером

3-4 сеанса в тиждень, протягом приблизно 10 тижнів

Процес адаптується відповідно до вашого зору

30 хвилин - середня тривалість тренування

Результат триває протягом тривалого часу

Лікування дистанційно контрол/ється лікарем сбо сертифікованим спеціалістом

Покращення зору за допомогою RevitalVision

Як працює Revital Vision

Купити RevitalVision в Україні

Купити ліцензію RevitalVision та покращити свій зір прямо зараз ви можете у будь-якого лікаря або клініки які працюють з технологією RevitalVision.

або ви можете зв'язавтись з нами через месенджер за посиланням.

© 2014-2020 (c) Vision-.UA. Використання матеріилів з сайту тільки з письмової згоди власника / САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я