Вибір монофокальної ІОЛ став простіше

Оновлено: 18 жовт 2019 р.

Коли ви стикаєтесь з проблемою вибору ІОЛ для лікування катаракти, та обираєте що монофокальний тип ІОЛ це ваш вибір, стає ще одна задача - як обрати серед більше 30 моделей які представлені в Україні?


Американська, Єпропейська.. або щось подешевже Українське або Індійська? А якщо Європейська - то яка саме - Німецька, Угорська чи Французська.. А може всеж Американська? Чи обрати нормальну прозору лінзу чи повірити що жовтий колір лінзи не буде сильно турбувати вдень та вночі і вона якось допоможе захиститися від не зовсім зрозумілої небезпеки? Чи може взагалі обрати якийсь відомий бренд? Zeiss, Alcon ти Johnson&Johnson?


Багато запитань. І зараз відповідь стала простішою.

Звичайні монофокальні лінзи надають гарний зір з відстані 2м і далі, а все що ближче стае тим більше розмитим чим ближче воно до ока. Ця особливість монофокальних лінз робить багато щоденних дій некомфортними або навіть небезпечними без окулярів.


Компанія Johnson&Johnson VISION випустила нове покоління монофокальних лінз - TECNIS Eyhance, які не відміну від будь-яких інших монофокальних ІОЛ надають покращений проміжний порівняно із звичайною монофокальною ІОЛ.


Ця новітня монофокальна ІОЛ як і звичайна монофокальна лінза надає гострий зір вдаль, та ще надає покращений проміжний зір без окулярів.Tecnis Eyhance - більше можливостей для активного життя

#visionua

133 перегляд

© 2014-2020 (c) Vision-.UA. Використання матеріилів з сайту тільки з письмової згоди власника / САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я